Pristatymas

 • Prekių pristatymas

  1.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  1.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  1.3. Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).
  1.4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių pristatymo aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  1.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  1.6. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  1.7. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
  2. Pristatymo būdai, terminai ir kainos.
  2.1. Prekių pristatymui galite pasirinkti Jūms tinkamiausia būdą iš pateikto psirinkimo pradėjus pirkimą. Prekės gali būti pristatomos į paštomatą arba gavėjo adresu.
  2.2. Prekių pristatymo terminai yra nurodyti prie kiekvieno pristatymo būdo iš pateikto psirinkimo. Pristatymo terminas skaičioujamas darbo dienomis, šeštadienis, sekmadienis ir šventinės dienos meskaičiuojamos. Pristatymo terminai yra preliminarus, ir gali keistis, priklausomai nuo aplinkybiu.
  2.3. Prekių pristatymo kainos yra nurodytos kiekvienam pasirinktam pristymo būdiu. Visą informacija apie pristymo kainas pamatysite pradėjus pirkimą. Nemokamas pristymas taikomas krepšeliui nuo 60.00 eur, darant užsakymą Pirkėjas mato informaciją, kokia suma liko iki nemokamo pristymo.
  2.4. Pristatymas Lietuvoje į LP Express, Omniva, DPD paštomatus standartinė kaina 2.99 eur.
  2.5. Pristatymas Lietuvoje gavėjo adresu: Lietuvos paštas 8.99 eur, DPD kurjerių tarnyba 6.99 eur, Kurjerių tarnyba 6.90 eur.
  2.6. Yra galimybė prekes atsiimti Pardavėjo fizinėje parduotuvėje “Vilnos sruoga” Taikos pr. 107, Klaipėdoje, informaciją apie tai Pirkėjas matys pradėjęs pirkimą.